1/04/2014

my place is here 

Drugi tegoroczny wpis, pierwsza stylizacja. Nic specjalnego, zwykły codzienny look w jakim można mnie zazwyczaj spotkać ale ja tak lubię najbardziej! A jeszcze lepiej jakby na nogach były ciepłe śniegowce, ale nie będę w każdym zestawie pokazywać tych samych butów choć pojawiać się jeszcze będą :) 
Moje blogowanie rozpoczęło się spontanicznie niespełna półtora roku temu i trwać będzie z pewnością. Myślę, że idzie mi coraz lepiej. Zdecydowałam się na lifestyle to też będę wrzucać tu więcej mnie na co dzień, więcej zdrowego stylu życia, więcej inspiracji. Prowadzenie dobrego bloga to nie lada wyzwanie. Nie jest łatwo stworzyć dobry wpis z dobrymi zdjęciami i tekstem a ja....czasami w ogóle piesze od rzeczy! :)
 Dzisiaj jak zwykle urwanie głowy, nic nie można zrobić na spokojnie. Czy Was też (w szczególności osoby prowadzące bloga i robiące zdjęcia) dobija fakt, że teraz zdjęcia trzeba zrobić maksymalnie do 15.30 potem jest już szaro ciemno i zdjęcia nie są tak ładne. Na szczęście ten stan będzie się zmieniał, z resztą już się zmienia. Najkrótsze dni już minęły, więc jest nadzieja. Miałabym więcej tych "modowych wpisów" gdyby dzień był dłuższy. Niestety czasem się po prostu nie wyrabiam :) 
Wieczorem idę z chłopakiem na osiemnastkę, może uda mi się zrobić zdjęcia mojej dzisiejszej kreacji hehe :D 

Miłego wieczoru ♥
jacket & bag  - reserved | jeans - h&m | jumper - nn | boots - ccc

5 komentarzy: