1/09/2014

POMAGAMY ! :)


Dzisiaj zacznę nieco inaczej. Mój blog nie jest bardzo popularny ale zagląda na niego coraz więcej osób, więc pomyślałam, że wśród moich czytelników znajdą się dobre dusze, które będą w stanie pomóc i przekazać nawet złotówkę lub dwa na pomoc dla Beaty. W Chojnicach mieszka pewna dziewczyna a właściwie już kobieta. Znamy ją z moją mamą osobiście. Jest krótko po 30 ale wciąż wygląda jak dwudziestolatka! :) Śliczna i mądra dziewczyna, niestety los chciał, że w wieku dwunastu lat zaatakowała ją ciężka choroba. Becia bo tak mówią na nią znajomi wylądowała na wózku inwalidzkim i tylko dzięki niemu może funkcjonować. Kartka z prośbą o pomoc od Beatki :
Zdjęcia pochodzą z facebooka - fanpage'a Fitness Club KaNaMa w Chojnicach.

Powiedzcie rodzicom albo może sami rozliczacie się już z podatku, przekażcie 1% na Beatkę. 
Każda złotówka jest naprawdę bardzo cenna! W ten sposób Becia uzyskuje pieniądze, które przeznaczane są na jej turnusy rehabilitacyjne. Tak naprawdę powinna być rehabilitowana codziennie niestety nie ma na to aż tyle środków. Więcej możecie poczytać w artykule o Beacie TUTAJ. :)

Wierze, że macie dobre serducha ! :)  

DZIĘKUJĘ! 

Miłego dnia ! ♥

1 komentarz:

  1. Jakie te życie jest nieuczciwe, dobrych ludzi dopadnie ciężka choroba a meneli ktorzy się zataczają w ciągu dnia i jeszcze patrzą na to dzieci to im nic nie ma czemu życie jest takie nie uczciwe . Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń