3/24/2015

UP BALLOON COFFEE TABLE ROUND EDITION 2015


Kto czytał zakładkę "O mnie" wie, że wnętrza i design to coś co chcę robić w życiu i czym tak naprawdę na co dzień poza gotowaniem, modowaniem i byciem nieperfekcyjną się zajmuję. Otóż trafiłam ostatnio na ten stolik i pomyślałam GENIALNY, tak genialny i przewspaniały, że muszę o nim napisać na blogu! Do soboty sama muszę zaprojektować stolik i już wiem czym będę się inspirować przy tworzeniu swojego dizajnerskiego coffee table :) 
UP Balloon Coffee Table to sztuka nowoczesnego designu. Niesztampowy, oryginalny i bajecznie piękny. Śmiem podejrzewać, że inspiracją do stworzenia tego cudeńka był sam Isamu Noguchi i jego szkło na rzeźbie. Balonowy stolik to współczesne dzieło, tegoroczne ale moim zdaniem ma wielkie szanse by stać się nową ikoną designu. Cena którą trzeba za niego zapłacić mówi sama przez się. This is new a icon. Powstał w Londyńskim Showroomie DUFFY LONDON, jest dostępny w kolorze złotym, srebrnym i miksie kolorystycznym. Jego cena to bagatela prawie 8000 tysięcy funtów. Większość zwykłych śmiertelników jak na przykład ja może tylko pomarzyć o postawieniu go sobie we własnym dizajnerskim wnętrzu. Wszak marzenia się spełniają. Tak czy inaczej jest piękny.  Ma w sobie coś niezwykłego. Pozachwycajcie się razem ze mną :)

facebook DUFFY LONDON4 komentarze:

 1. genialne są te stoliki ! chciałabym mieć coś takiego u siebie w domu, ale niestety ta kwota jest przerażająca. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. moja córka by sie strasznie ucieszyła z takiego stolika!

  OdpowiedzUsuń
 3. Złota wersja - obłędna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Studiujesz? Cos policealnego w gda?:) Oki letnie? W sumie jak wygladalo Twoje zycie od skonczenia liceum do teraz?:D :) Zawsze mnie to ciekawilo jak tocza sie losy ludzi ;)

  OdpowiedzUsuń