2/13/2014

a new plan 

Od dłuższego czasu brakowało mi czegoś, czegoś takiego co będzie trzymało mnie w ryzach. Gdzie będę mogła zapisywać rzeczy które muszę wykonać, co kupić, gdzie zadzwonić a przede wszystkim pomysły, które wpadają mi do głowy. Mam ich naprawdę dużo i tych związanych z tworzeniem jak i tych z outfitami czy gotowaniem. Pomysły kłębią się w mojej głowie i nie mam żadnych szans żeby zapamiętać je wszystkie. 
W konsekwencji nie robię nic bo nie mogę się zdecydować na coś konkretnego. Ten notes będzie moim wybawieniem. Od tej pory na pewno będzie mi łatwiej ogarnąć moją artystyczną duszę. Żałuję że wpadłam na to dopiero teraz. Gdybym założyła sobie taki zeszycik już we wrześniu, z pewnością mój pokój byłby już dawno wykończony a tak...pusta ramka jak wisiała, tak wisi. Na komodzie również nie ma nic ciekawego co przyciągałoby wzrok. Oczywiście moja toaletka/biurko także woła o pomstę do nieba. Tak czy inaczej mam nadzieję, że od teraz będzie tylko lepiej. Na bieżąco będę planować i wykonywać wszystko co wpadnie mi do głowy. Dopiero wtedy będę czuć, że jestem spełniona. A Wy planujecie sobie zadania i zapisujecie pomysły ? :) Może macie dla mnie jakieś konkretne rady jak jeszcze ułatwić sobie życie ? :)
5 komentarzy:

 1. Łatwiej zrealizować cel jeśli stricte określimy co chcemy zrobić ;) naukowo uwodniono, że ludzie realizują swoje cele jeśli np. zamiast więcej spacerować określają, ze będą spacerować 3 razy w tygodniu. Łatwiej po prostu kontrolować i 'mierzyć' swoje poczynania i realizację celów.

  Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham wszelkie kalendarze i notesy ale zawsze uzupelniam ich początek a później leżą puste ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. ja wszystko, po prostu wszystko robie na tablecie ;) powiadomienia i pamietam o wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już od dobrych kilku miesięcy prowadziłam zwykły zeszycik:) podzieliłam go na dni i w każdym rozpisywać sobie w sekcjach co trzeba zrobić:) Wykreślanie później wykonanych czynności to niesamowita frajda;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam kalendarz moleskine, który w sumie trochę ułatwia mi życie :) Ale i tak zazwyczaj notuję ważne rzeczy w telefonie w notatkach, a jak są jakieś dalekie plany, to w kalendarzu :) Na pierwszej stronie w kalendarzu mam moje postanowienia noworoczne i tak sobie zerkam i zerkam :)) Zapraszam na rozdanie do mnie :)

  OdpowiedzUsuń