2/22/2015

small transformation 


Wrzuciłam moją małą przemianę na ig i facebooka ale te zdjęcia motywują mnie tak bardzo, że pokazuję je także tutaj. Otóż jest to moja mała transformacja. Jeszcze rok temu wyglądałam o wiele lepiej niż na zdjęciu powyżej ale się skończyło. Może ktoś z was także tego doświadczył? Wiecie, pracuje się ciężko na ładne ciało a potem gdy się już dotrze do celu, nie pielęgnuje się tego dalej i efekty są jak na kolejnych zdjęciach.

Mniej więcej przez rękę w gipsie z którą chodziłam w lipcu zeszłego roku, zaprzestałam aktywności fizycznej i przestałam uważać na to co jem, do tego wakacje to i więcej alkoholu. Generalnie ruchowo, żywieniowa porażka. Tak oto w 4 miesiące przybrałam na wadze chyba więcej niż kiedykolwiek. Nie wiem ile dokładnie ważyłam ale zmierzyłam się przed rozpoczęciem po raz kolejny mojej przygody z ćwiczeniami i zdrową dietą. Wstyd mi za siebie, że tak się dopuściłam. Moja budowa ciała to już inna bajka, chyba nie mi pisana przerwa między nogami, chociaż może? 

Tak czy inaczej od grudnia porządnie wzięłam się za siebie. Teraz powoli widać już jakieś efekty. Oczywiście na tym nie koniec, kolejny postęp pokażę już za miesiąc. 


01.12.2014 - 16.02.2015


Jak to się ma do wymiarów ?
Biodra 105 cm - teraz 98,5 cm
Udo 65 cm - teraz 60,5 cm
Talia 78 cm - teraz 69 cm
Brzuch (oponka) 97 cm - teraz 88 cm

Już teraz czuję się coraz lepiej w swoim ciele! Nabrałam jeszcze więcej pewności siebie i mam więcej energii! Teraz już się nie poddam. Aktywność fizyczna i zdrowa dieta to filozofia życia, nasz wybór, nie moda. To świadomość siebie i tego jak chcemy żyć i wyglądać :-)
Co ćwiczę? Chodakowska i Fitness Blender (kanał na youtube) POLECAM z całego serca! Wiele wiele różnych programów, codziennie można ćwiczyć co innego :) 
Do zobaczenia w kolejnym poście!

16 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę wytrwałości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. efekty na prawdę widoczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna figurka i tatuaż:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać ogromną różnicę !!! Gratuluję i trzymam mocno kciuki za wytrwałość.

  OdpowiedzUsuń
 5. efekt niezły, życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wygladasz rewelacyjnie!
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana widać różnice i wygląda już super :-D

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładnie:)


  www.mynaszstyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję :). Wyglądasz super :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Widać ogromnąąąą zmianę! Brawo! Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne efekty !! Bardzo podoba mi się Twój tatuaż :)

  OdpowiedzUsuń